| Cena: |
| Stanje: | Polovan bez oštećenja |
| Garancija: | Ne |
| Isporuka: | DExpress Post Express |
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) |
| Grad: |
Beograd-Stari grad, Beograd-Stari grad |
Boja: Bež
Proizvođač: Ostalo
Nošenje: Kombinovano
Materijal: Koža
Vrsta: Torba
Tip: Ženski
Perfektna krem bela crossbody kožna T-lock torba, izvrsna. Uvek potrebna ( bar meni), kako dnevno tako i za opcije tokom putovanja. Nosena kratko na putovanju, bez tragova kotiscenja izuzimajuci unutra 2 manje mrljice. Bazni model, izvrsna meka koža koza sa zlatnim metalnim delovima. Torba može da se nosi kao crossbody ili da se skine duzi kais i da se nosi u ruci. Izvrstan model. Na jednoj fotografiji imate kombinaciju koja je meni bila jedna od onih interesantnih ( iskljucivo ilustrativno, cena je samo za torbu).
Svaka pregrada je sa svojim zipom. Mere: dno 23x11cm, visina bocno 11,5cm, sredina oko 11cm, kraca drska 25+6cm, duza 118 +8cm - 11cm.
Ukoliko ste ljubitelj dizajnerske, atraktivne, perfektne, kvalitetne, ne uniformisane obuce, odece, aksesoara sa identitetom i stilom kod mene ćete pronaći puno takvih komada za sve prilike. Na mom profilu imate puno izvrsnog aksesoara, zgodnih za poklon sebi ili drugom ukljucujuci: nove esarpe, dizajnerski ogroman sal od najfinijeg kasmira i slicno. Mozete pogledati. Takođe imate dosta aksesoara, torbi/ obuce/ nakita razlicitih, savrsenih, uglavnom italijanskih brendova ukljucujuci i high-end brendove poput raznih sa mog profila. Na profilu je aktuelno veliko snizenje zbog preseljenja. Ukoliko imate neki omiljen predmet kod mene, a nije snizen, pisite ( mozda se dogovorimo).