Cena: |
Želi ovaj predmet: | 3 |
Stanje: | Polovan bez oštećenja |
Garancija: | Ne |
Isporuka: | Pošta Post Express Lično preuzimanje |
Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Ostalo (pre slanja) Pouzećem Lično |
Grad: |
Novi Sad, Novi Sad |
ISBN: Ostalo
Godina izdanja: K169
Jezik: Srpski
Autor: Strani
Spoljašnjost kao na fotografijama, unutrašnjost u dobrom i urednom stanju! Ima podvucenih recenica obicnom olovkom, nista strasno!
Knjiga, kao jedan od najuticajnijih medija u istoriji čovečanstva je oduvek uspevala da pomera granice. Knjiga menja principe, izaziva ideje, podstiče maštu i oplemenjuje ukus. Ona prodire u sve nivoe ljudske svesti i poput vode, nekad bujicom, a nekad mirom nosi sve pred sobom i menja liniju obale.
Onda je jasno zašto je zaslužnja za lični uspeh i razvoj, kako ohrabruje i podstiče, i da obogaćujući um stvara uslove za bogatu stvarnost pojedinca.
Zašto je samo 15 minuta čitanja dnevno dovoljno za vaš napredak i kako čitanje aktivira ljudski potencijal samo su delić onoga čime ćete se obogatiti čitanjem baš ove knjige.
“Za uspeh svakog velikog čoveka obično je zaslužna neka dobra knjiga! ” – Roj L. Smit
O autoru: Burk Hedžis je izuzetno popularan predavač, trener i pisac u industriji mrežnog marketinga.