Cena: |
Stanje: | Polovan bez oštećenja |
Garancija: | Ne |
Isporuka: | Pošta Lično preuzimanje |
Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Lično |
Godina izdanja: Ostalo
ISBN: Ostalo
Jezik: Srpski
Autor: Strani
Ocuvano
Biblioteka rec i misao,tvrd povez
Lirski i duboko emotivan roman jednog od najvećih poljskih pripovedača 20. veka, koji istražuje tajanstvene odnose između čoveka, prirode i sećanja.
U središtu priče je devojka čiji se život isprepliće sa simbolikom golubova — ptica koje donose slobodu, ali i nose teret prošlosti.
Ivaškevič u svom prepoznatljivom, poetičnom stilu stvara svet u kojem se svakodnevica i nadrealno prepliću, a osećanja postaju most između duše i sveta oko nje.
Roman odiše nostalgijom, melanholijom i tihom lepotom, pretvarajući jednostavnu priču u meditaciju o ljubavi, gubitku i prolaznosti.
Zašto kupiti baš ovu knjigu
Zato što je ovo knjiga za one koji vole tihe, duboke i osećajne romane.
Ivaškevič piše sa retkom lepotom i razumevanjem ljudske duše — svaka stranica odiše poezijom i setom.
Savršen izbor za čitaoce koji traže nešto nežnije, misaonije i umetnički izražajno, što se ne zaboravlja nakon čitanja.