Cena: |
Želi ovaj predmet: | 2 |
Stanje: | Nekorišćen |
Garancija: | 5 |
Isporuka: | Pošta Post Express Lično preuzimanje |
Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) PostNet (pre slanja) Ostalo (pre slanja) Pouzećem Lično |
Grad: |
Novi Beograd, Beograd-Novi Beograd |
ISBN: Ostalo
Godina izdanja: 000
Autor: Domaći
Jezik: Srpski
Izdavač Blic
Povez broš
Reč je o transkriptima Miloševićevih razgovora u periodu od 1995–1997. godine sa svojim najbližim saradnicima, porodicom, ali i sa mnogobrojnim svetskim političarima, među kojima se nalazi i tadašnji američki predsednik Bil Klinton.
Vila u Karađorđevu je, navodi prodavac, bila omiljena rezidencija predsednika Srbije Slobodana Miloševića, koji ni sanjao nije da je, dok je iz nje vodio državne poslove, sve njegove telefonske razgovore, i službene i privatne, prisluškuje, pomoću najsavremenije američke opreme, obaveštajna uprava hrvatske vojske, odnosno njena „Središnjica elektroničkog djelovanja“. Na taj način, kaže naš sagovornik, hrvatski vrh je imao neposredan, trenutni uvid u odluke i planove, namere i želje, ali i lično raspoloženje tadašnjeg prvog čoveka Srbije.
Kako ističe, transkripti se odnose na period 1995 - 1997, a u njima se pominju Milan Milutinović, Goran Milinović, Zoran Lilić, Uroš Šuvaković, Momir Bulatović, Borislav Milošević, Dragan Hadži Antić, Živadin Jovanović, Mira Marković, Marija Milošević, Marko Milošević, Ratko Marković.