| Cena: |
| Stanje: | Nekorišćen |
| Garancija: | Ne |
| Isporuka: | Pošta CC paket (Pošta) Post Express Lično preuzimanje |
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Lično |
| Grad: |
Bela Crkva, Bela Crkva |
Za model: Ostalo
Za marku : Opel
CAF100640P - CHAMPION / 1 na stanju.
CHEVROLET
CORSA Sedan
03.94 - 12.10
CITROEN
Xsara Picasso (N68)
09.99 - 06.12
OPEL
COMBO Furgon/prostrana limuzina (71_)
07.94 - 10.01
CORSA B Sanduk/Hatchback (S93)
08.94 - 12.01
Corsa B (S93)
03.93 - 12.02
Tigra (S93)
07.94 - 12.00
CORSA B Kombi (S93)
04.98 - 12.02
PEZO (PEUGEOT)
206 Sedan
03.07 -
Zamenski kodovi:
ALVADI AL108521706
ACDelco PC575
ALCO FILTER MD9258
BOSCH L245
BOSCH S3309
BOSCH S3603
BOSCH 1457433309
BOSCH 1457433603
BOSCH 1457433604
BOSCH 1457433757
BOVA 30.027.00
CHAMPION CAF100640P
CHAMPION CAF100643P
CHAMPION U640
CHAMPION U643
CITROË N 1444-P9
CLEAN FILTERS MA1030
COOPERS AG1146
CROSLAND FILTERS 9298
CoopersFiaam PA7157
DELPHI AF0180
EAN 8003453134713
FILTRON AP071
FRAM CA5496
GENERAL MOTORS 90411702
GENERAL MOTORS 90411703
GENERAL MOTORS 90411732
GENERAL MOTORS 90412779
GENERAL MOTORS 90412899
GENERAL MOTORS 90486296
GENERAL MOTORS 90486297
GENERAL MOTORS 90486298
GENERAL MOTORS 90486299
GENERAL MOTORS 92101279
GENERAL MOTORS 93183041
GENERAL MOTORS 93428149
HENGST FILTER E250L
HENGST FILTER E262L
KNECHT LX523
KNECHT LX525
KRAFT AUTOMOTIVE 1711590
MANN-FILTER C2256
MANN-FILTER C2256/1
MECAFILTER ELP3635
MOTAQUIP VFA650
OPEL 5834037
OPEL 834581
OPEL 834582
OPEL 834583
OPEL 834584
P. B. R. AI5106
PURFLUX A243
PURFLUX A254
PUROLATOR A27337
QUINTON HAZELL WA6236
SOFIMA S 6640 A
TECNOCAR A466
TEHO ILM487
UFI 30.027.00