| Cena: |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | Ne |
| Isporuka: | AKS |
| Plaćanje: | Pouzećem |
Godina izdanja: 25. februar 2016.
Format - 13x20 cm
Povez - Tvrd
Pismo - Latinica
Izdavač: Laguna
Autor: Paulo Koeljo
EAN: 9788652121045
Samo oni koji se plaše da zauzmu neki stav u životu prihvataju na sebe ulogu dobre duše. Uvek je neuporedivo lakše verovati u sopstvenu dobrotu, nego se sukobiti sa drugima i boriti za svoja prava.
Stranac stiže u zabito selo Viskos sa ranc u koj se nalazi jedna sveska za beleške i jedanaest zlatnih poluga. Stigao je tu u potrazi za odgovorom na pitanje koje ga muči: jesu li ljudi u suštini dobri ili zli? Dočekujući tajnovitog stranca, celo selo uključuje se u njegovo traganje za odgonetkom, što će zauvek promeniti njihove živote.
Intrigantan Koeljov bestseler, Đavo i gospođica Prim je provokativna parabola o zajednici obuzetoj pohlepom, kukavičlukom i strahom dok se koleba između dobra i zla.
U ovoj izuzetnoj knjizi pisac nalazi snage da postavlja čudesna pitanja i pruža iznenađujuće odgovore. The Daily Express
Sa Alhičar je Koeljo postao skoro najprodavaniji pisac na svetu. Kao i Alhičar, roman Đavo i gospođica Prim je jednostavna priča, u čij su središtu smisao života i duhovni vodič kroz život. The Guardian