| Cena: |
| Stanje: | Nekorišćen |
| Garancija: | Ne |
| Isporuka: | Pošta CC paket (Pošta) Post Express Lično preuzimanje |
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Pouzećem Lično |
| Grad: |
Bela Crkva, Bela Crkva |
Za model: Ostalo
Za marku : Opel
206129 topran
zaptivac poklopca ventila
Zemlja porekla : Nemacka
Opel
Astra G (T98)
02.98 - 12.09
Combo C Tour
10.01 - 12.11
ASTRA G Kombi (T98)
02.98 - 07.05
COMBO Furgon/prostrana limuzina
10.01 -
ASTRA G Sanduk/Kombi (F70)
09.98 - 04.05
Corsa C (X01)
09.00 - 12.09
ASTRA G Sedan (T98)
03.98 - 12.09
MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03)
05.03 - 05.10
Zamenski kodovi:
ALVADI AL38363136
AJUSA 11094700
AUTOMEGA 1006070492
AUTOMEGA 1106070492
AUTOMEGA 3006070492
AUTOMEGA 190062310
BGA RC7334
CORTECO 440073P
ELRING 492.100
ELWIS ROYAL 1542609
FAI AutoParts RC895S
FEBI BILSTEIN 28631
GLASER 53952
GLASER X53952-01
ITN 40-GC0106
OPEL 6 07 492
OPEL 06 07 492
PATRON PG6-0044
PAYEN JM5197
SPESSO 41535/3200
SWAG 40 92 8631
TRISCAN 515-5096
Topran 206 129
VAUXHALL 97183007
VICTOR REINZ 71-53146-00
WILMINK GROUP WG1087174
WILMINK GROUP WG1091074
WILMINK GROUP WG1231410
WILMINK GROUP WG1249318
WILMINK GROUP WG1007474
WILMINK GROUP WG1438790
WILMINK GROUP WG2134299
WILMINK GROUP WG1429935
WILMINK GROUP WG1936198
WILMINK GROUP WG1160560