Cena: |
Stanje: | Nekorišćen |
Garancija: | Ne |
Isporuka: | BEX Pošta Post Express Lično preuzimanje Organizovani transport: 200 din |
Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Ostalo (pre slanja) Pouzećem Lično |
Grad: |
Beograd-Palilula, Beograd-Palilula |
Godina izdanja: Ostalo
ISBN: Ostalo
Autor: Domaći
Jezik: Hrvatski
Žanr: Ostalo
Pilar i njezin prijatelj upoznali su se u djetinjstvu, udaljili se u ranoj mladosti i – nakon jedanaest godina - ponovno se susreću. Ona, žena koju je život naučio da bude čvrsta i da ne pokazuje svoje osjećaje. On, muškarac koji ima moć da čini čuda, koji u religiji traži rješenje unutarnjih sukoba.
Združuje ih želja da se promijene, da slijede vlastite snove, da nađu novi put. Za to je nužno savladati mnoštvo unutarnjih prepreka: strah od prepuštanja, krivnju, predrasude. Pilar i njen prijatelj odlučuju otputovati do jednog malog sela u planinama – i prokrčiti težak put do svoje vlastite istine.
`Na obalu rijeke Piedre sjela sam i plakala` - najnježnija ljubavna priča Paula Coelha - do sada je prevedena na 34 jezika.