| Cena: |
| Stanje: | Nekorišćen |
| Garancija: | Ne |
| Isporuka: | Pošta CC paket (Pošta) Post Express Lično preuzimanje |
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Lično |
| Grad: |
Subotica, Subotica |
Proizvođač: Ostalo
Godina: 2018
Sport: Liga šampiona
CENA ZA JEDNU KARTICU JE 7 DIN.
KARTICE SU U ODLIČNOM STANJU.
TIMOVI I BROJEVI KARTICA SU:
ATLETICO MADRID 1,3,4,7,9,11,
CLUB BRUGGE 13,15,17,18,19,20,
MONACO 31,
BORUSSIA DORTMUND 33,34,35,37,
PSV EINDHOVEN 74,77,78,79,
NAPOLI 80,81,84,85,86,87,
PARIS SAINT-GRMAIN 120,122,123,124,125,126,127,
PORTO 131,134,135,136,137,139,
GALATASARAY 143,144,145,
LOKOMOTIVA MOSKVA 146,147,150,151,
SCHALKE 04 152,155,
BAYERN MINHEN 161,162,163,164,166,167,168,169,170,171,173,
AJAX 175,
AEK ATINA 182,185,
BENFICA 190,191,192,197,
OLYMPIQUE LION 201,203,204,205,206,207,208,2210,11,
SHAKHTAR DONETSK 213,214,215,216,217,218,219,
TSG 1899 HOFFENHEIM 220,221,222,223,224,225,226,227,
MANCHESTER CITY 229,230,231,232,233,235,238,239,240,
REAL MADRID 242,243,244,245,246,247,248,249,251,252,253,254,
CSKA MOSKVA 255,256,257,258,259,260,261,262,263,
VIKTORIA PLZEN 264,265,266,267,268,269,
ROMA 271,272,273,274,275,276,278,279,280,
JUVENTUS 284,285,286,287,288,289,290,293,294,295,
YOUNG BOYS 309,310,311,312,313,314,315,
VALENCIA 316,317,318,319,320,321,322,
ZA GODINU NISAM SIGURAN