pregleda

Albumski listovi OPTIMA 2C


Cena:
1.499 din
Želi ovaj predmet: 15
Stanje: Nekorišćen
Garancija: Ne
Isporuka: Post Express
Lično preuzimanje
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Lično
Grad: Novi Kneževac,
Novi Kneževac
Prodavac

lajcak01 (3567)

PREMIUM član
Član je postao Premium jer:
- ima 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca,
- tokom perioda od 6 meseci uplati minimum 20.000 dinara na svoj Limundo račun.

100% pozitivnih ocena

Pozitivne: 27422

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Očuvanost: Odlično

Albumski listovi za papirni novac odlicnog kvaliteta,nemacke prozivodnje.U paketu se nalazi 10 listova.Cena je za jedan paket sa 10 listova sa po dva dzepa.
OPTIMA 2C Made in Germany

Uplata na racun u Intezi :
160-5600100515909-65
Pouzecem ne saljem !
KOVANICE NE SALJEM U INOSTRANSTVO !

Placanje iz inostranstva : Western Union,RIA,MoneyGram,Vrednostno Pismo,Medjunarodna Postanska Uputnica.

SERIJSKI BROJEVI KOD UNC NOVCANICA MOGU DA SE RAZLIKUJU OD ONIH SA SLIKA OSIM KAD JE POSEBNO NAZNACENO KOJA JE SERIJA ILI BROJ U PITANJU !


Predmet: 54770739
Albumski listovi za papirni novac odlicnog kvaliteta,nemacke prozivodnje.U paketu se nalazi 10 listova.Cena je za jedan paket sa 10 listova sa po dva dzepa.
OPTIMA 2C Made in Germany
54770739 Albumski listovi OPTIMA 2C

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.