pregleda

Miloš Crnjanski Sveti Sava


Cena:
499 din
Želi ovaj predmet: 1
Stanje: Polovan bez oštećenja
Garancija: Ne
Isporuka: Pošta
Post Express
Lično preuzimanje
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Ostalo (pre slanja)
Pouzećem
Lično
Prodavac Pravno lice

Aleksandrijaknjizara (1088)

PREMIUM član
Član je postao Premium jer:
- ima 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca,
- tokom perioda od 6 meseci uplati minimum 20.000 dinara na svoj Limundo račun.

99,87% pozitivnih ocena

Pozitivne: 1465

Moj Dućan Moj Dućan

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Miloš Crnjanski Sveti SavaMeki povezSveti Sava je izuzetno lepo istorijsko književno delo Miloša Crnjanskog. Uvodeći nas prvo u istoriju Slovena i njihov dolazak na Balkan, Crnjanski se baca u koštac sa celokupnim životom Rastka Nemanjića, od porodice i roditelja, mladosti, zamonašenja, kasnijeg povratka u otadžbinu, do Savine državničke i prosvetiteljske uloge u srpskoj državi.6/20

Načini plaćanja i preuzimanja:

Knjige se mogu preuzeti lično ili se šalju poštom.
Troškove poštarine snosi kupac prema zvaničnom cenovniku PTT Srbije, osim gde je naglašena besplatna dostava.

Post - express
380 din pouzećem bez dodatnih provizija na prenos novca

Preporučena tiskovina
0 - 100 gr 172 din
100 - 250 gr 190 din
250 - 500 gr 211 din
500 - 1000 gr 225 din
1000 - 2000 gr 264 din

Način isporuke:
1. Post expres službom pouzećem ili uz predhodnu uplatu na račun(u zavisnosti od dogovora) cena poštarine ostaje ista po cenovniku koji je naznačen, bez dodatnih provizija na prenos novca.
2. Knjige se šalju poštom / Preporučenom tiskovinom uz predhodnu uplatu na račun.

Knjige šaljemo ponedeljkom i četvrtkom nakon čega dobijate broj pošiljke za elektronsko praćenje preko poštanskog sajta.

Knjige ne šaljemo u inostranstvo.

-U slučaju bilo kakvog nesporazuma, moguć je svaki dogovor oko rešavanja istog.

Predmet: 78412045
Miloš Crnjanski Sveti SavaMeki povezSveti Sava je izuzetno lepo istorijsko književno delo Miloša Crnjanskog. Uvodeći nas prvo u istoriju Slovena i njihov dolazak na Balkan, Crnjanski se baca u koštac sa celokupnim životom Rastka Nemanjića, od porodice i roditelja, mladosti, zamonašenja, kasnijeg povratka u otadžbinu, do Savine državničke i prosvetiteljske uloge u srpskoj državi.6/20 78412045 Miloš Crnjanski Sveti Sava

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.