pregleda

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter


Cena:
750 din
Želi ovaj predmet: 3
Stanje: Nekorišćen
Garancija: Ne
Isporuka: Post Express
Plaćanje: Ostalo (pre slanja)
Pouzećem
Grad: Horgoš,
Kanjiža
Prodavac

congor.tot (122)

100% pozitivnih ocena

Pozitivne: 147

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

EAN/UPC: Ostalo
Vrsta: Switch
Proizvođač: TP-Link

Model: MC100CM

Enclosure Type: External
Width: 9.5 cm
Depth: 7.3 cm
Height: 2.7 cm
Connectivity Technology: Wired
Cabling Type: 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet
Data Transfer Rate: 100 Mbps
Optical Wave Length: 1310 nm
Max Transfer Distance: 2 km
Status Indicators: Link activity, collision status, port duplex mode, power
Features: Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), half duplex mode, full duplex mode
Compliant Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Interfaces: 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female ¦ 1 x network - Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode
Compliant Standards: CE, FCC
Power Device: Power adapter - external
Min Operating Temperature: 0 °C
Max Operating Temperature: 40 °C
Humidity Range Operating: 10 - 90%

Slobodno me pitajte za sve sto vas interesuje. Odgovaram na sva pitanja (cim stignem).
Neki predmeti su otvoreni zbog slikanja da se vidi sta se tacno kupuje.
Za one koje hitno da dobije prvo pitajte za kad mogu poslati.

Predmet: 34277891

LimundoGrad d.o.o. koristi kolačiće koji su potrebni za pružanje usluga u svrhu statistike, sigurnosti, kao i utvrđivanja interesovanja korisnika i može ih deliti sa trećim licima u svrhu analize i marketinga. Više informacija.