pregleda

Knjiga o deci - Osho


Cena:
880 din
Stanje: Novo
Garancija: Ne
Isporuka: DExpress
Post Express
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Pouzećem
Prodavac Pravno lice

sridsigma (3343)

98,33% pozitivnih ocena

Pozitivne: 4772

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

„Knjiga o deci“ autora Osho istražuje duboke i autentične kvalitete detinjstva, naglašavajući slobodu, radost i kreativnost koje deca prirodno poseduju. Osho govori: „Zagledajte se u lice deteta – nećete naći ništa dublje. Oči deteta su ambis bez dna.“ Ova knjiga ističe kako deca, dok ne odrastu, uživaju u pravoj slobodi pre nego što postanu žrtve društvenih normi i „produktivnosti“, ostavljajući ih sa nostalgijom za detinjstvom. Osho se bavi načinima na koje svaka generacija, iako sa najboljim namerama, ponavlja greške svojih prethodnika, nesvesno namećući ograničenja sledećim generacijama. „Knjiga o deci“ poziva na „oslobodilački pokret dece“ sa ciljem razbijanja starih obrazaca i stvaranja novog načina povezivanja među ljudima. Ovo delo služi kao vodič za odrasle, pomažući im da razumeju kako svojim postupcima oblikuju i menjaju decu. Osho naglašava važnost svesti kod odraslih, kako bi znali kada treba podržavati i štititi decu, a kada im se treba skloniti s puta da bi ona mogla procvetati i dostići svoj najviši potencijal. Osho, jedan od najprovokativnijih i najinspirativnijih duhovnih učitelja 20. veka, poznat je po svom revolucionarnom doprinosu nauci unutrašnjeg preobražaja. Njegova učenja nastavljaju da inspirišu ljude svih uzrasta širom sveta. Knjiga „Knjiga o deci“ je više od običnog vodiča - to je poziv na duboku introspekciju i preispitivanje naših uloga kao roditelja, učitelja i staratelja. Pruža alate za razumevanje i oslobađanje dece, omogućavajući im da izrastu u srećne i ispunjene odrasle osobe.

Ne šaljemo u inostranstvo.
Članovima sa negativnim ocenama i bez ocene šaljemo isključivo posle uplate na račun.
Na Kosovo šaljemo samo pre uplate za knjigu i poštarinu, na vašu odgovornost.Ne garantujemo da će pošiljka stići.
Za pošiljke koje su poslate kao tiskovina ne garantujemo da će pošiljka stići i shodno tome ukoliko pošiljka ne stigne na šaljemo ponovo pošiljku i ne vraćamo novac.
Za ostale pošiljke garantujemo isporuku.

Cena poštarine Dexpress: 500.00 din




Predmet: 71302841
„Knjiga o deci“ autora Osho istražuje duboke i autentične kvalitete detinjstva, naglašavajući slobodu, radost i kreativnost koje deca prirodno poseduju. Osho govori: „Zagledajte se u lice deteta – nećete naći ništa dublje. Oči deteta su ambis bez dna.“ Ova knjiga ističe kako deca, dok ne odrastu, uživaju u pravoj slobodi pre nego što postanu žrtve društvenih normi i „produktivnosti“, ostavljajući ih sa nostalgijom za detinjstvom. Osho se bavi načinima na koje svaka generacija, iako sa najboljim namerama, ponavlja greške svojih prethodnika, nesvesno namećući ograničenja sledećim generacijama. „Knjiga o deci“ poziva na „oslobodilački pokret dece“ sa ciljem razbijanja starih obrazaca i stvaranja novog načina povezivanja među ljudima. Ovo delo služi kao vodič za odrasle, pomažući im da razumeju kako svojim postupcima oblikuju i menjaju decu. Osho naglašava važnost svesti kod odraslih, kako bi znali kada treba podržavati i štititi decu, a kada im se treba skloniti s puta da bi ona mogla procvetati i dostići svoj najviši potencijal. Osho, jedan od najprovokativnijih i najinspirativnijih duhovnih učitelja 20. veka, poznat je po svom revolucionarnom doprinosu nauci unutrašnjeg preobražaja. Njegova učenja nastavljaju da inspirišu ljude svih uzrasta širom sveta. Knjiga „Knjiga o deci“ je više od običnog vodiča - to je poziv na duboku introspekciju i preispitivanje naših uloga kao roditelja, učitelja i staratelja. Pruža alate za razumevanje i oslobađanje dece, omogućavajući im da izrastu u srećne i ispunjene odrasle osobe. 71302841 Knjiga o deci - Osho

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.