pregleda

Aronija, jagoda, kupina, malina, ogrozd, ribizla - D. Savković


Cena:
849 din
Želi ovaj predmet: 2
Stanje: Novo
Garancija: Ne
Isporuka: DExpress
Post Express
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Pouzećem
Prodavac Pravno lice

sridsigma (3318)

98,3% pozitivnih ocena

Pozitivne: 4740

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Ova knjiga je praktični priručnik koji vas na jednostavan i efikasan način upućuje u postupke uzgajanja aronija, jagoda, kupina, malina, ogrozda i ribizli. Opisane su sve specifičnosti povezane sa savremenim uzgajanjem, razmnožavanjem, održavanjem zasada, zaštitom od bolesti i štetočina, kao i branjem i preradom ovog voća. Svakako treba istaći i sadržaje koji se tiču postupka destilacije rakije od kupine i maline te proizodnje vina od kupine. Korišćenjem ovog priručnika, moguće je uspešno i savremeno uzgajati navedeno voće u voćnjaku ili na plantažama. Ovo izdanje predstavlja nastavak serije knjige autora E. Keršeka i D. Savkovića o rakijama, likerima i vinima.

Ne šaljemo u inostranstvo.
Članovima sa negativnim ocenama i bez ocene šaljemo isključivo posle uplate na račun.
Na Kosovo šaljemo samo pre uplate za knjigu i poštarinu, na vašu odgovornost.Ne garantujemo da će pošiljka stići.
Za pošiljke koje su poslate kao tiskovina ne garantujemo da će pošiljka stići i shodno tome ukoliko pošiljka ne stigne na šaljemo ponovo pošiljku i ne vraćamo novac.
Za ostale pošiljke garantujemo isporuku.

Cena poštarine Dexpress: 500.00 din




Predmet: 70655013
Ova knjiga je praktični priručnik koji vas na jednostavan i efikasan način upućuje u postupke uzgajanja aronija, jagoda, kupina, malina, ogrozda i ribizli. Opisane su sve specifičnosti povezane sa savremenim uzgajanjem, razmnožavanjem, održavanjem zasada, zaštitom od bolesti i štetočina, kao i branjem i preradom ovog voća. Svakako treba istaći i sadržaje koji se tiču postupka destilacije rakije od kupine i maline te proizodnje vina od kupine. Korišćenjem ovog priručnika, moguće je uspešno i savremeno uzgajati navedeno voće u voćnjaku ili na plantažama. Ovo izdanje predstavlja nastavak serije knjige autora E. Keršeka i D. Savkovića o rakijama, likerima i vinima. 70655013 Aronija, jagoda, kupina, malina, ogrozd, ribizla - D. Savković

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.