pregleda

Kabl - fiber optički kabl SC-LC 2m MM


Cena:
1.300 din
Želi ovaj predmet: 1
Stanje: Polovan bez oštećenja
Garancija: Ne
Isporuka: Lično preuzimanje
Plaćanje: Lično
Grad: Novi Beograd,
Beograd-Novi Beograd
Prodavac

miroslavs (297)

100% pozitivnih ocena

Pozitivne: 389

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana



Dužina: Do 5m

Kabl - fiber optički kabl SC-LC 2m Multimode 50/125

Слање и плаћање по договору. Лично преузимање није обавезно, али је пожељно због заједничке провере предмета. Ово је углавном половна роба и не дајем гаранцију, сем ако је другачије наведено у опису.

Predmet: 23426753

LimundoGrad d.o.o. koristi kolačiće koji su potrebni za pružanje usluga u svrhu statistike, sigurnosti, kao i utvrđivanja interesovanja korisnika i može ih deliti sa trećim licima u svrhu analize i marketinga. Više informacija.