pregleda

Zahra Swiss Arabian


Cena:
1.000 din (Predmet nije aktivan)
Stanje: Polovan bez oštećenja
Garancija: Ne
Isporuka: Post Express
Lično preuzimanje
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Lično
Grad: Beograd-Zvezdara,
Beograd-Zvezdara
Prodavac

caki_76 (2165)

PREMIUM član
Član je postao Premium jer:
- ima 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca,
- tokom perioda od 6 meseci uplati minimum 20.000 dinara na svoj Limundo račun.

100% pozitivnih ocena

Pozitivne: 4910

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Zapremina: 30 ml
Tip mirisa: Parfem
Rok trajanja: Predmet koji prodajem je u roku trajanja ili je trajanje neograničeno i može se bezbedno koristiti
Proizvođač: Swiss Arabian
Vrsta: Ženski

30ml,prikazano koliko je trošen, čist parfem, kao ulje je...stanje kao na slikama.
Zahra od Swiss Arabian je amber cvetni miris za žene.
Zahra je slatki amber parfem, pomalo začinski. Note: ruža, jasmin, neven, mimoza, šafran, crveno voće, oud, sandalovina, mošus i vanilija.
Prva slika originalna, druga sa neta.

✿....✿....✿....VAŽNO!!! VAŽNO!!! VAŽNO!!!....✿....✿....✿


MOLIM VAS DA DOBRO PROČITATE NAČIN PLAĆANJA I SLANJA KOJA SU NAVEDENA U AUKCIJI/OGLASU. NE ŠALJEM PREPORUČENO,POUZEĆEM,CC PAKET. BROJ RAČUNA ZA UPLATU DOBIJATE NAKON ZAVRŠENE KUPOVINE UKOLIKO JE NAVEDENO U AUKCIJI/OGLASU. KONTAKT ISKLJUČIVO PREKO PORUKA RADI MOJE I VAŠE SIGURNOSTI. TROŠKOVE POŠTARINE SNOSI KUPAC.ZA EVENTUALNU ŠTETU NASTALU U TRANPORTU NE SNOSIM ODGOVORNOST JER KURIRSKA SLUŽBA NE PRIMA PAKET KOJI NIJE ADEKVATNO UPAKOVAN I TOTALNO ISPRAVAN. LIČNO PREUZIMANJE NA ADRESI KOJU DOBIJETE OD KUPINDA,NE RAZNOSIM PO GRADU,ZA TO POSTOJI KURIRSKA SLUŽBA. MOLIM NEOZBILJNE ČLANOVE DA NE LICITIRAJU.HVALA NA RAZUMEVANU.

──────▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█░░░POST
▄▄▄▌▐██▌█░░░EXPRESS░▐
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀❍▀▀▀▀▀▀▀❍❍▀▀▀▀▀▀❍❍▀.......


Predmet: 80382253
30ml,prikazano koliko je trošen, čist parfem, kao ulje je...stanje kao na slikama.
Zahra od Swiss Arabian je amber cvetni miris za žene.
Zahra je slatki amber parfem, pomalo začinski. Note: ruža, jasmin, neven, mimoza, šafran, crveno voće, oud, sandalovina, mošus i vanilija.
Prva slika originalna, druga sa neta.
80382253 Zahra Swiss Arabian

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.