| Cena: | 
| Stanje: | Polovan bez oštećenja | 
| Garancija: | Ne | 
| Isporuka: | Pošta Post Express Lično preuzimanje | 
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Pouzećem Lično | 
| Grad: | Raška, Raška | 
                                                                                        Godina izdanja: Ostalo
                                                                                                                        ISBN: Ostalo
                                                                                                                        Jezik: Srpski
                                                                                                                        Autor: Strani
                                                                                
                        m5 
 
Ljubav kao putovanje kroz vreme i mesta 
Prvi i poslednji pogled Vesne Dedić je roman o ženama koje biraju ljubav, slobodu i sećanja koja oblikuju njihove živote. Kroz priču o snažnim i nesavršeno savršenim junakinjama, autorka nas vodi kroz njihove emotivne izbore, padove i pobede. Ovo nije samo ljubavni roman – ovo je omaž ženskoj snazi, ranjivosti i sposobnosti da prepozna pravu vrednost života. 
 
Vesna Dedić, poznata srpska književnica, publicistkinja i televizijska autorka, kroz svoja dela redovno istražuje psihološku dubinu savremene žene. 
 
Od Novog Sada do Pržna – sudbine u raskoraku i susretu 
Roman prati Miriam, briljantnu forenzičku toksikološkinju, i druge žene koje kroz godine i gradove traže svoje „zauvek“. Njihove priče se odmotavaju u Novom Sadu, Beogradu, Njujorku i Pržnu – mestima gde se sreća i bol, vernost i izdaja, susreću bez upozorenja. 
 
Miriam ne nosi bore, već tragove života, snage i zadovoljstva. Ona zna kuda ide, ali i kad treba da stane. Uz nju su žene koje su volele do bola i lutale do slobode. Vesna Dedić piše o ljubavi koja nije savršena – ali je uvek istinita. O životima koji se ne piju naiskap, već polako, kao vino iz uspomena. 
 
Topla priča o nesavršenim životima – reakcije čitalaca 
Iako u datim podacima nema direktnih recenzija, čitaoci Vesne Dedić prepoznaju njen stil – istovremeno topao i oštar, nežan i lucidan. Njene junakinje često dobijaju komentare kao „žene iz komšiluka koje biste voleli da poznajete“ i „prijateljice koje bi vam rekle istinu u lice, a zatim vas zagrlile“. 
Knjiga Prvi i poslednji pogled doživljava se kao emocionalna saga koja ne daje gotova rešenja, već podseća da je i lakoća deo mudrosti, a ludost ponekad ključ sreće. 
 
Za one koji veruju u ljubav i oproštaj 
Ova knjiga je namenjena ženama koje razumeju da život nije linija – već kružna putanja sa usponima, padovima i neplaniranim povratcima. Ako volite romane koji slave ženstvenost, emociju, ali i životnu snagu, Prvi i poslednji pogled je pravi izbor.