Cena: |
Stanje: | Polovan bez oštećenja |
Garancija: | Ne |
Isporuka: | Pošta CC paket (Pošta) Lično preuzimanje Organizovani transport |
Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Lično |
Grad: |
Beograd-Krnjača, Beograd-Palilula |
Godina izdanja: 000
ISBN: 000
Jezik: Srpski
Autor: Strani
Dve žene. Dve velike ljubavi. Jedna nezaboravna priča.
Izdavač: laguna
Godina: 2017
Broj strana: 438
Povez: mek
Format: 20 x 13 cm
Stanica Kings kros, 1943. Rouz stiže u London nadajući se da će učmalost male sredine zameniti ljubavlju, glamurom i plesom sa vojnicima u Dugi na uglu, poznatoj plesnoj dvorani na Pikadiliju. Dok bombe budu padale, jedan pilot će joj slomiti srce, ali do kraja rata Rouz će izgubiti i mnogo više.
Las Vegas, današnjica. Prelepa žena u venčanici ulazi u neugledan bar i pita prvog muškarca na kog nailazi da se oženi njom. Nepromišljeni Leo staviće burmu na Džejnin prst ne sluteći da njegova žena ne preza ni od čega kako bi dobila šta želi.
Kad Džejn bude upoznala Leovu baba-tetku Rouz, među njima neće biti simpatija. Ali s vremenom, hoće li zajedno uspeti da se pomire s mračnim tajnama koje su ih progonile čitavog života?
Nakon poslednjeg plesa je neverovatna priča o dvema ženama koje vreme razdvaja ali sudbina spaja, priča koja će vam vratiti veru u iskupljujuću moć neočekivane ljubavi.