| Cena: | 
| Stanje: | Novo | 
| Garancija: | Ne | 
| Isporuka: | BEX  Lično preuzimanje  | 
                            
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja)  Pouzećem Lično  | 
                            
| Rok isporuke: | do 5 radnih dana | 
                                                                                        Zapremina : 100 ml
                                                                                                                        Rok trajanja: Predmet koji prodajem je u roku trajanja ili je trajanje neograničeno i može se bezbedno koristiti
                                                                                                                        Proizvođač: Shemen Amour Izrael
                                                                                                                        Posebna svojstva: Za regeneraciju
                                                                                
                        Koncentrisana krema za stopala zasnovana na mineralima Mrtvog mora, obogaćena prirodnim uljima: susamovo ulje, suncokretovo ulje i aloja vera. Sadrži vitamin E i vitamin B5. Hidrira i hrani kožu, sprečava pucanje i sušenje, čini vaše stopalo glatkim i mekanim. 
 
Uputstvo: masirajte u čisto stopalo dok se savršeno ne upije. Krema se preporučuje za svakodnevnu upotrebu. Pogodno za sve tipove kože. 
 
Mere opreza: Samo za spoljašnju upotrebu. Izbegavati kontakt sa očima. U slučaju kontakta sa očima, isperite ih čistom vodom. Proizvod može da se upotrebljava samo u predviđenu svrhu i u skladu sa uputstvom za upotrebu. Ne gutati. Držati van domašaja dece. 
 
Bez parabena