pregleda

Machado de Assis - Epitaph of a Small Winner


Cena:
500 din
Želi ovaj predmet: 1
Stanje: Polovan sa vidljivim znacima korišćenja
Garancija: Ne
Isporuka: Pošta
Post Express
Lično preuzimanje
Plaćanje: Ostalo (pre slanja)
Lično
Grad: Beograd-Zvezdara,
Beograd-Zvezdara
Prodavac

ljilja_bgd (588)

100% pozitivnih ocena

Pozitivne: 3794

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

ISBN: Ostalo
Godina izdanja: 1968
Jezik: Engleski
Autor: Strani

Machado de Assis - Epitaph of a Small Winner
Penguin, 1968
234 str.
meki povez
stanje: dobro
Modern Classics | Translated from the Portuguese by William L. Grossman. Cover illustration by Manet.

“I am a deceased writer not in the sense of one who has written and is now deceased, but in the sense of one who had died and is now writing.” So begins the posthumous memoir of Braz Cubas, a wealthy nineteenth-century Brazilian. Though the grave has given Cubas the distance to examine his rather undistinguished life, it has not dampened his sense of humor. In the tradition of Laurence Stern’s Tristram Shamdy, Epitaph of a Small Winner is one of the wittiest self-portraits in literary history.

The Posthumous Memoirs of Bras Cubas


Fiction, Classics, Brazil

//////////////////////////////////////////////////////////////////////
VAŽNO!!!VAŽNO!!!VAŽNO!!!
DO DALJNEG BIĆE MOGUĆE SLANJE ISKLJUČIVO POSTEKSPRESOM BEZ OBZIRA NA OGLAŠENE OPCIJE SLANJA.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////


Za kupovinu više knjiga i/ili cd-a u ukupnoj vrednosti većoj od 2500din. poštarina je besplatna.

Plaćanje pouzećem i postnetom za sada nisu opcija.

Lično preuzimanje je vikendom na Konjarniku uz prethodni dogovor, telefon je uključen samo vikendom.

Hvala na razumevanju.

Predmet: 29484337
Machado de Assis - Epitaph of a Small Winner
Penguin, 1968
234 str.
meki povez
stanje: dobro
Modern Classics | Translated from the Portuguese by William L. Grossman. Cover illustration by Manet.

“I am a deceased writer not in the sense of one who has written and is now deceased, but in the sense of one who had died and is now writing.” So begins the posthumous memoir of Braz Cubas, a wealthy nineteenth-century Brazilian. Though the grave has given Cubas the distance to examine his rather undistinguished life, it has not dampened his sense of humor. In the tradition of Laurence Stern’s Tristram Shamdy, Epitaph of a Small Winner is one of the wittiest self-portraits in literary history.

The Posthumous Memoirs of Bras Cubas


Fiction, Classics, Brazil
29484337 Machado de Assis - Epitaph of a Small Winner

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.