Cena: |
Želi ovaj predmet: | 1 |
Stanje: | Polovan bez oštećenja |
Garancija: | Ne |
Isporuka: | Pošta CC paket (Pošta) Post Express Lično preuzimanje |
Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Ostalo (pre slanja) Lično |
Grad: |
Novi Sad, Novi Sad |
ISBN: Ostalo
Jezik: Engleski
Godina izdanja: St
Autor: Strani
Spoljašnjost kao na fotografijama, unutrašnjost u dobrom i urednom stanju!
Divlje smiješni, povremeno srceparajući memoari međunarodnog bestselera o odrastanju, starenju i učenju snalaženja u prijateljstvima, poslovima, gubicima i ljubavi tijekom vožnje
Kad je riječ o kušnjama i trijumfima odrastanja, novinarka i bivša kolumnistica Sunday Timesa Dolly Alderton vidjela je i isprobala sve. U svojim memoarima slikovito pripovijeda o zaljubljivanju, pronalasku posla, opijanju, otkačenoj, spoznaji da je Ivan iz dućana na uglu možda jedini pouzdan muškarac u njezinu životu i da se apsolutno nitko ne može usporediti s njezinim najboljim djevojkama. Sve što znam o ljubavi odnosi se na loše spojeve, dobre prijatelje i - iznad svega - shvaćanje da ste dovoljni.
Sjajan duhovitošću i pronicljivošću, srcem i humorom, nezaboravni prvijenac Dolly Alderton isprepliće osobne priče, satirična zapažanja, niz popisa, recepata i drugih vinjeta koje će naići na prepoznatljivost kod žena svih godina – zbog čega ćete poželjeti podići telefon i ispričati sve o tome svojim najboljim prijateljicama. Poput Dnevnika Bridget Jones, ali sve istinito, Sve što znam o ljubavi govori o borbama u ranoj odrasloj dobi u svoj svojoj zastrašujućoj neizvjesnosti punoj nade.