Hvala vam što redovno dopunjujete svoj račun.
To nam omogućava da ceo tim i dalje vredno razvija
Kupindo i unapređuje LimundoGrad zajednicu.
Pogledajte šta smo to novo uradili i uputstvo
kako možete dodatno da zaradite prodajući na Kupindu.
Kako da snizite cenu predmeta koji prodajete?
U Moj Kupindo > Aktivni iz padajućeg menija odaberite koliki popust želite i nakon toga samo kliknite na zeleni kružić sa znakom ✔ da biste sačuvali izmene!
Datum
|
Ocena
|
Komentar
|
Ocenu dao
|
---|---|---|---|
11.08.2010. u 07:48
|
Pozitivna
od kupca |
Sve je u redu, ali malo vise paznje bi trebali pokloniti pakovanju da ne dodje do ostecenja,sve u svemu OK.
|
|
10.08.2010. u 22:16
|
Pozitivna
od kupca |
sve po dogovoru.
|
|
06.08.2010. u 19:14
|
Pozitivna
od kupca |
ODLICNA SARADNJA , LAK DOGOVOR, I BRZA REALIZACIJA.MOJE ISKRENE PREPORUKE ZA SARADNJU SA OVIM CLANOM.
.............(0 0) .---OOO-- (_)-----. -================¬ ¦ HVALA NA SARADNJI / L================- '---------------OOO ........|__|__| .......... || || ....... OOO OOO |
|
05.08.2010. u 11:12
|
Negativna
od kupca |
Ljudi nemojte nikad kupovati od Zsokinca . To je najveca prevara i lopov na limundu. Licitirao sam pobedio UPLATIO NOVAC i stvar nikad nisam dobio. UKRALI SU MI NOVAC jer predmet mi nije poslat. NA KRAJU SE NEJAVLJA NA MOBILNI da rascistimo problem. Trbali bi vlasnici sajta da reaguju da izbace ovakve PREVARANTE i LOPOVE jer se tako blati saijt , svima pricam kako su me pokrali na LIMUNDU
|
|
03.08.2010. u 13:34
|
Pozitivna
od kupca |
Izuzetna saradnja. Sve je odrađeno kvalitetno i na vreme. Moja topla preporuka *****
|
|
03.08.2010. u 13:26
|
Pozitivna
od kupca |
Kao po dogovoru! Ispravno, primedba na komunikaciju!!
|
|
31.07.2010. u 19:31
|
Pozitivna
od kupca |
10+ sve na vreme i po dogovoru
|
|
31.07.2010. u 14:01
|
Negativna
od kupca |
Krajnje ne profesionalan prodavac. Trazio je uplatu unapred za bateriju sto sam ja i uradio, kasnije se ispostavilo da nema tu bateriju, sto i nije problem da je vratio novac. Na svaki moj kontakt dobijao sam odgovor uplacujem u ponedeljak ili uplacujem sutra. Ovih dana ce jubilarnih dva meseca od kada sam uplatio novac. Tako da moj savet je da NIKAKO ne uplacuju novac unapred, ili jos bolje da ne posluju uopste sa ovakvim ljudima.
Sreca da nisu neke pare na kojima sam se opekao. Sto se mene tice ja sam zavrsio sa uplatama unapred. POzz. |
|
31.07.2010. u 12:02
|
Pozitivna
od kupca |
Sve ok
|
|
23.07.2010. u 12:27
|
Pozitivna
od kupca |
RADI SE O POŠTENOM PRODAVCU. DOGOVOR KUĆU GRADI. PREPORUKA ZA SARADNJU
|
LimundoGrad d.o.o.
Vladimira Popovića 6, 11070 Novi Beograd, Srbija, 011 404 78 10
MB: 20083301
PIB: 104085073
LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.