Hvala vam što redovno dopunjujete svoj račun.
To nam omogućava da ceo tim i dalje vredno razvija
Kupindo i unapređuje LimundoGrad zajednicu.
Pogledajte šta smo to novo uradili i uputstvo
kako možete dodatno da zaradite prodajući na Kupindu.
Kako da snizite cenu predmeta koji prodajete?
U Moj Kupindo > Aktivni iz padajućeg menija odaberite koliki popust želite i nakon toga samo kliknite na zeleni kružić sa znakom ✔ da biste sačuvali izmene!
Datum
|
Ocena
|
Komentar
|
Ocenu dao
|
---|---|---|---|
04.02.2011. u 11:45
|
Pozitivna
od kupca |
ok je prosla transakcija
|
|
27.01.2011. u 16:13
|
Pozitivna
od kupca |
Sve OK. Korektno.
|
|
21.01.2011. u 14:21
|
Pozitivna
od kupca |
Izuzetno brza realizacija
|
|
19.01.2011. u 16:40
|
Negativna
od kupca |
Da bih skinuo ljagu sa svog imena moram na ovako da reagujem.
Najavio sam se odmah po zavrsetku aukcije da cu doci po predmet.Pitam je sinoc kad joj dogovara,kaze "Bolesna sam i lezim u bolnici".A konverzacija se vodi doboko u noc.Reko,dobra ti je bolnica kad imas internet tamo non-stop. Danas je pitam kako je fedja20 dobio licitirani predmet pre 3 dana ako je vec u bolnici,kaze "zivi u istoj ulici,odmah je dosao".Komsijski se izgleda dodgovaraju oko aukcija.... Posle toga mi kaze kako sam bezobrzan sto je uhodim (a ja pitam samo ono sto mi je nejdasno;neko lezi "bolestan u bolnici" i pritom odgovara na poruke sa Limunda,a i otisla je BAS pre dan-dva u tu cudnovatu bolnicu,gde imaju internet non-stop) i da zato ne namerava da mi proda predmet. Na stranu to sto kad se pogledaju njene aukcije na pola njih se "izvinjava ali predmet vise nije na prodaju"... |
LimundoGrad d.o.o.
Vladimira Popovića 6, 11070 Novi Beograd, Srbija, 011 404 78 10
MB: 20083301
PIB: 104085073
LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.