pregleda

slušalice za mobilni telefon bežične


Cena:
1.000 din
Stanje: Polovan bez oštećenja
Garancija: Ne
Isporuka: Pošta
Lično preuzimanje
Plaćanje: Pouzećem
Lično
Grad: Mirijevo,
Beograd-Zvezdara
Prodavac

nixhaos (13)

Bez pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

Pozitivne: 13

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Za proizvođača: Nilkin
Za model: Nillkin E1 pro

Slušalice su polovne u dobrom stanju .Po meni malo su korišćene ja ih nisam koristio uopšte , dobio sam ih na poklon.Crna boj akutijice crne slušalice sa zlatnim okvirom. OD oštećenja nema ništa osim jako sitnih ogrebotina na kutijici od nošenja po torbici ili džepu skoro pa novo. NEmam garanciju račun kutiju originalnu: Dobio sam slušalice od majke koja čisti u jednoj fensi Beogradskoj privatnoj gimnaziji a tamo svašta gube ili bacaju.Slušalice su čiste bez ogrebotina vidljivih ulubljenja grešaka. Nisam ih nikad isprobao verujem da su ispravne. I same slušalice svetlucaju iako ih imam duže od 6 meseci verujem da su napunjene i dalje.Nemojte me pitati nešto jer ih nisam koristio. Mogu da napišem šta piše na donjem delu kutijice E1 Pro, 1500mAh, input power 5V-1A made in china.Mislim da zlatna boja na slušalicama označava nešto bolji model od srebrnog u maloprodaji su ovakve slušalice preko 3000 dinara. Mislim da je cena sasvim poštena i korektna cena sobzirom da neko možda nije koristio ni mesec dana ove slušalice.Kutijica ima magnete tako d asa lakocom privuce s;usalicu u svoj zljeb sto je jako zgodno i prakticno!

Saljem kurirskom sluzbom post expres ili licno ako ste u Beogradu.Ja živim u Mirijevu.

Predmet: 80266733
Slušalice su polovne u dobrom stanju .Po meni malo su korišćene ja ih nisam koristio uopšte , dobio sam ih na poklon.Crna boj akutijice crne slušalice sa zlatnim okvirom. OD oštećenja nema ništa osim jako sitnih ogrebotina na kutijici od nošenja po torbici ili džepu skoro pa novo. NEmam garanciju račun kutiju originalnu: Dobio sam slušalice od majke koja čisti u jednoj fensi Beogradskoj privatnoj gimnaziji a tamo svašta gube ili bacaju.Slušalice su čiste bez ogrebotina vidljivih ulubljenja grešaka. Nisam ih nikad isprobao verujem da su ispravne. I same slušalice svetlucaju iako ih imam duže od 6 meseci verujem da su napunjene i dalje.Nemojte me pitati nešto jer ih nisam koristio. Mogu da napišem šta piše na donjem delu kutijice E1 Pro, 1500mAh, input power 5V-1A made in china.Mislim da zlatna boja na slušalicama označava nešto bolji model od srebrnog u maloprodaji su ovakve slušalice preko 3000 dinara. Mislim da je cena sasvim poštena i korektna cena sobzirom da neko možda nije koristio ni mesec dana ove slušalice.Kutijica ima magnete tako d asa lakocom privuce s;usalicu u svoj zljeb sto je jako zgodno i prakticno! 80266733 slušalice za mobilni telefon bežične

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.