pregleda

Pismo Bate Zivojinovica upuceno Jasi Ljoticu o Nedicu


Cena:
880 din
Želi ovaj predmet: 1
Stanje: Nekorišćen
Garancija: Ne
Isporuka: Pošta
Post Express
Lično preuzimanje
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Pouzećem
Lično
Grad: Beograd-Vračar,
Beograd-Vračar
Prodavac

talican (2960)

PREMIUM član
Član je postao Premium jer:
- ima 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca,
- tokom perioda od 6 meseci uplati minimum 20.000 dinara na svoj Limundo račun.

99,72% pozitivnih ocena

Pozitivne: 5805

Moj Dućan Moj Dućan

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Autor: Domaći
Tematika: Istorija
ISBN: ostalo
Godina izdanja: Posle 1950.
Kulturno dobro: Predmet koji prodajem nije kulturno dobro ili ovlašćena institucija odbija pravo preče kupovine
Jezik: Srpski

Pismo koje je Zivojinovic 1962. iz Sidneja poslao Jasi Ljoticu. U pismu se pre svega spomine Milan Nedic, ali i Karapandzic, te poslednji period rata u kojem se spominje mogucnost da Nediceva vojska ima status kao balticke antikomunisticke jedinice u Sovjetskom Savezu.

LIČNO PREUZIMANJE JE MOGUĆE NA CRVENOM KRSTU!

POGLEDAJTE I OSTALE KNJIGE IZ MOJE PONUDE:
http://talican.kupindo.com/kupindo

Predmet: 73524453
Pismo koje je Zivojinovic 1962. iz Sidneja poslao Jasi Ljoticu. U pismu se pre svega spomine Milan Nedic, ali i Karapandzic, te poslednji period rata u kojem se spominje mogucnost da Nediceva vojska ima status kao balticke antikomunisticke jedinice u Sovjetskom Savezu. 73524453 Pismo Bate Zivojinovica upuceno Jasi Ljoticu o Nedicu

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.