| Cena: |
| Stanje: | Nekorišćen |
| Garancija: | Ne |
| Isporuka: | Pošta CC paket (Pošta) Post Express Lično preuzimanje |
| Plaćanje: | Tekući račun (pre slanja) Pouzećem Lično |
| Grad: |
Vračar, Beograd-Vračar |
ISBN: Ostalo
Godina izdanja: 2011
Oblast: Ezoterija
Jezik: Srpski
Autor: Strani
Stanje: Novo - Nekorišćeno
Naslov: Sumrak bogova
Autor: Erih fon Deniken
Izdavač: Mono i Manjana
latinica
meki povez
21 cm
225 str
250 g
_____
Erih fon Deniken je trn u oku arheolozima i istoričarima još otkako je objavio svoju prvu knjigu Sećanja na budućnost (1968). Njegova tumačenja religijskih tekstova i misterioznih artefakata podstakla su čitaoce širom sveta da razmišljaju o mogućnosti da vanzemaljci nisu samo posetili Zemlju nego i da su za sobom ostavili više nego ubedljive dokaze o uticaju na ljudska bića.
„Ozbiljni“ naučnici, čije teorije nisu ni izbliza tako intrigantne, otada su na mukama. Oni često nisu u stanju da pruže uverljive odgovore na Denikenova pitanja, a objašnjenja koja Deniken nudi pokušavaju da diskredituju. Međutim, niko ne može da porekne snagu jedne vizije koja se izborila za svoje mesto kao alternativa savremenim pogledima na poreklo čovečanstva.
U knjizi Sumrak bogova Deniken nastavlja da nadograđuje teoriju o drevnim astronautima, ovog puta istražujući povezanost između svemirskih putnika i trenutno veoma „vruće“ teme – majanskog kalendara. Dosad su gotovo svi čuli nesšto o predskazanju da taj drevni kalendar, koji obuhvata desetine hiljada godina, ukazuje baš na 21. decembar 2012. kao na kraj nečega i početak novog doba. Nije nimalo iznenađujuće što Deniken očekuje da će vanzemaljci učestvovati u tim događajima.