Cena:
1.900 din(Predmet je prodat)
Nov proizvod: Da
Garancija:Ne
Isporuka: Organizovani transport: 1 din
Plaćanje: Limundo Cash
Rok isporuke:0
How to Web Belgrade konferencija o internet preduzetništvu održaće se 16. juna 2011. u Beogradu u Kulturnom Centru Grad, gde će okupiti 10 domaćih i stranih predavača, uspešnih preduzetnika i investitora, koji će govoriti o svojim iskustvima u pokretanju i finasiranju startap poduhvata, mogućnostima i izazovima za uspeh onlajn biznisa u Srbiji i svetu.
How to Web unosi svež, savremeni koncept događaja u Srbiju i daje priliku mladima da se upoznaju i povežu sa preduzetnicima koji su postigli značajne uspehe u internet industriji i od njih nauče koje su veštine, znanja i osobine potrebni da se realizuje ideja, okupi tim, osmisli poslovni model i dođe do investicije.
How to Web Belgrade je:
- jedinstvena prilika da se iz prve ruke informišete o procesu osmišljavanja, pokretanja i vođenja uspešnog startup biznisa
- veoma dinamičan događaj u kome se tokom svakih 90 minuta održavaju tri predavanja, koja prati pola sata pauze za networking. U toku konferencije biće organizovano i takmičenje startup ideja.
- opuštena, otvorena atmosfera za učenje, stvaranje poslovnih kontakata i razmenu ideja
- znanje, informacija i inspiracija, podsticaj radoznalosti i ohrabrivanje na akciju i realizaciju održivih poslovnih ideja.
Konferencija je namenjena studentima, veb preduzetnicima, developerima i dizajnerima, profesionalcima u oblasti novih medija i svima koji žele da započnu biznis zasnovan na novim tehnologijama ili da ulažu u takve poslovne poduhvate.
Predavači
KATY TURNER, Eden Ventures Associate
VLADIMIR NIKOLIĆ, CEO of Limundo
LUKA ABRUS, CEO of Five Minutes
ILIJA STUDEN, ActiveCollab co-founder
TOMAŽ ŠTOLFA, Founder of vox.io
Panelisti
KIRSTEN CAMPBELL, Seedcamp General Manager
// lista predavača i panelista nije konačna