Cena:
450 din(Predmet je prodat)
Stanje: Polovan bez oštećenja
Garancija:Ne
Isporuka:
Postexpress
Lično preuzimanje
Plaćanje:
Plaćanje pre slanja
Lično
Grad: Novi Sad,
Novi Sad
Boja: Braon
Veličina: XL
Model rukava: Dug
Intenzitet boje: Intenzivna
Materijal: Vuna
Džemper-bolero poznate austrijske marke Review, može da se nosi uz različite stilove- elegantan, kežual, sportski. Sastav materijala je 50% vuna i 50% akril, lepe čokoladno braon boje. Veličina bolera koja piše na etiketi je XL, ali po meni odgovara brojevima 40/42. Najbolje da pogledate mere:
širina u ramenima- 41cm
širina ispod pazuha- 44cm
dužina (pozadi, pošto je napred kraći)- 55cm
dužina rukava- 63cm
Bolero sam obukla nekoliko puta, u odličnom je stanju.
Sve fotografije i prezentacije koje možete videti na našim aukcijama su originalne i predstavljaju konkretne predmete u stanju u kakvom ih prodajemo. Garantujemo vam da kupujete predmet koji možete videti na fotografijama.
Ukoliko budemo koristili bilo kakav neoriginalni `reklamni` materijal, dostupan na internetu, to će biti posebno naglašeno na svakoj pojedinačnoj aukciji.
***Lično preuzimanje u Novom Sadu je isključivo na adresi koju ćete dobiti po završetku kupovine, svaki dan između 18:00 i 20:00h osim nedeljom.***